تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان لنگرود

تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان لنگرود

ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان لنگروه، با حضور نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، مدیر استان گیلان، بخشداران و سایر اعضا برگزار شد.


دکتر شفقی فرماندار لنگرود در ابتدای این جلسه، درباره اهمیت و جایگاه بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان سخن گفت.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، هانی عارف، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان گیلان در ادامه، به تشریح اهداف و برنامه‌های صندوق در استان پرداخت و گفت: 5 هزار نسخه کاتالوگ معرفی خدمات و شیوه عضویت در صندوق، تهیه شده و توسط دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی، پایگاه‌های بسیج، خانه‌های بهداشت و … به درب منزل روستاییان ارسال خواهد شد. در روستای دارای دهیاری و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت نیز هر 3 ماه یکبار، بنرهای اطلاع‌رسانی توسط دهیاری‌ها و شهرداری‌ها با هدف تشویق، اعتماد و فرهنگ‌سازی بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان نصب می‌شود.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان گیلان، برگزاری جشن شکرانه پوشش کامل طرح ملی صندوق در بازه زمانی هر 6 ماه یکبار در یکی از روستاه‌های شهرستان، با حضور مقامات محلی را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و افزود: از این به بعد، صدور هرگونه پروانه ساختمانی در روستاه‌ها و شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت، منوط به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است.

 

عارف ادامه داد: صدور هرگونه مجوز اشتغالزایی (بوم‌گردی و …) از این به بعد، منوط به عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خواهد بود و در نظر داریم در همین فصل پاییز، در بخش‌های مرکزی و رانکوه همایشی با حضور دهیاران، شوراهای اسلامی و سایر مسئولان محلی همایشی برگزار کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©