مدیر صندوق در آذربایجان غربی: 2950 قالیباف در سطح استان، تحت پوشش صندوق قرار گرفتند

مدیر صندوق در آذربایجان غربی: 2950 قالیباف در سطح استان، تحت پوشش صندوق قرار گرفتند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان آذربایجان غربی در کارگروه فرش جنوب استان که با محوریت پوشش بیمه اجتماعی قالیبافان نزد صندوق در مهاباد برگزار شد، از تحت پوشش قرار گرفتن 2950 قالیباف در سطح استان خبر داد.


یونس معزز گفت: با پرداخت دو برابر حق بیمه صندوق توسط دولت، فرصت بسیار مناسبی برای قالیبافان فراهم آورده تا برای پوشش بیمه اجتماعی نزد صندوق بیمه کشاورزان و روستاییان اقدام نمایند.

 

درویشی، رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی نیز در این نشست، از صادرات سالانه 20 میلیون دلار فرش دستباف استان خبرداد و گفت: 72 هزار قالیباف در آذربایجان غربی سالانه 290 هزار متر مربع فرش دستباف تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کنند که از این تعداد حدود 15000 نفر تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند.

 

وی، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را بستر مناسبی برای پوشش قالیبافان فاقد بیمه عنوان کرد و افزود: با توجه به پرداخت دو برابر حق بیمه صندوق توسط دولت، قالیبافانی که هنوز بیمه نشده اند، می توانند از این ظرفیت استفاده کنند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©