فرماندار بینالود: سهم شهرستان را از بیمه اجتماعی کشاورزان افزایش دهیم

فرماندار بینالود: سهم شهرستان را از بیمه اجتماعی کشاورزان افزایش دهیم

فرماندار طرقبه شاندیز (بینالود) گفت: دولت در پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، 70 درصد حق بیمه را متقبل شده که به نوعی، پرداخت یارانه پنهان در جهت حمایت از روستاییان و عشایر است. بنابراین باید تلاش کنیم تا سهم شهرستان را از این اقدام مثبت دولت که می‌تواند به ارتقای ضریب ماندگاری روستاییان کمک کند، افزایش دهیم.


سیدحسن حسینی در اولین جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، با تاکید بر تلاش همه بخش‌های مرتبط جهت افزایش سطح پوشش بیمه‌ای و برخورداری عادلانه از این فرصت، افزود: با عنایت به بهره‌مندی کمتر بخش شاندیز از پوشش این بیمه، باید متناسب با جمعیت روستایی این بخش برنامه‌ریزی شود تا در پایان سال، حداقل به پوشش بیمه ای 30 درصدی روستاییان نزد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برسیم.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، وی ادامه داد: باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که سه هزار خانوار روستایی شهرستان بینالود، تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار بگیرند.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه و با هدف نیل به خواست فرماندار، مقرر شد از ظرفیت روحانیون، معتمدین، خیرین، فعالان اجتماعی و اقتصادی روستا در جهت افزایش ضریب پوشش بیمه‌ای صندوق استفاده شود. همچنین مشاغل سنتی روستایی و معتمدین برای این مهم ترغیب شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,817
  • 4,129,081
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©