حضور صندوق در جشنواره انار شهرستان تفت

حضور صندوق در جشنواره انار شهرستان تفت

مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، با حضور در جشنواره انار شهرستان تفت، به تبیین مزایا و حمایت‌های صندوق برای زرتشتیان روستای مبارکه تفت پرداخت.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جشنواره انار تفت از 15 الی 17 آبان ماه در سه نقطه باغ صدری تفت، روستای هدف گردشگری مبارکه و کوچه باغ‌های احمد‌آباد این شهرستان برگزار شد.

 

در این جشنواره که مسئولان استان و شهرستان و جمعی از گردشگران داخلی و خارجی در آن حضور داشتند، ابراهیمی مدیر صندوق استان ضمن حضور در بین زرتشتیان روستای مبارکه شهرستان تفت و بازدید از جشنواره انار، به تبیین حمایت و مزایای عضویت در صندوق برای کشاورزان، روستاییان و عشایر پرداخت.

 

ابراهیمی در حاشیه این جشنواره، دیداری با دکتر اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی داشت و مباحثی در خصوص مشکلات و مسائل صندوق را ارائه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©