فرماندار دالاهو تاکید کرد: به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای گسترش چتر بیمه‌ای

فرماندار دالاهو تاکید کرد: به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای گسترش چتر بیمه‌ای

فرماندار دالاهو، تعداد افراد تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر در این شهرستان را بالغ بر 5 هزار خانوار اعلام کرد و گفت: باید به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها، برای گسترش چتر بیمه‌ای صندوق در شهرستان تلاش کنیم.


کرم محمدی در هفتمین جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستییان وعشایر شهرستان دالاهو، به بیان مزایای بیمه شدن و خدمات صندوق برای بیمه شدگان خود پرداخت و افزود: همسر بنده از 6 سال پیش تاکنون یکی از بیمه شدگان صندوق است و باید بر خدمات صندوق و دولت در جهت ارتقای امنیت و آرامش روانی و تقویت پشتوانه اقتصادی اقشار و گروه‌ها تاکید کرد.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، سجاد طاهری، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمانشاه نیز در ادامه این جلسه که به دعوت فرماندار دالاهو در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت: 71 درصد مشمولان شهرستان دالاهو، تحت پوشش این صندوق قرار دارند و دالاهو از این حیث، رتبه دوم را در بین شهرستان‌های استان کرمانشاه کسب کرده است.

 

وی کسب این رتبه را به دلیل فرهنگ والا، تدبیر و دوراندیشی مردم شریف شهرستان دالاهو دانست و با اشاره به تفاهم‌نامه‌های منعقده در روز ملی روستا، از فرماندار و دستگاه‌های اجرایی خواست تا در چارچوب قانون، نسبت به معرفی متقاضیان و دریافت‌کنندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی وعشایری از محل صندوق توسعه ملی به مدیریت شرکت تخصصی کارگزاری صندوق در بخش های مرکزی و گهواره شهرستان دالاهو اقدام نمایند.

 

گفتنی است در پایان این جلسه، احکام تعدادی از بازنشستگان و مستمری‌بگیران به ایشان و خانواده‌های معزز آنها اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©