امام جمعه سراوان: همه برای گسترش بیمه اجتماعی تلاش کنند

امام جمعه سراوان: همه برای گسترش بیمه اجتماعی تلاش کنند

مولوی حقانی امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان با تاکید بر ضرورت گسترش بیمه اجتماعی در روستاها گفت: بسیاری از مردم، از مشکلات اقتصادی و فقر رنج میبرند؛ این در حالی است که از حق و حقوق قانونی خود و بهره‌مندی از مزایای بیمه اجتماعی در جهت بهبود وضعیت معیشتی و رشد اقتصاد خانواده اطلاع چندانی ندارند.


مولوی حقانی در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان، با استقبال از طرح ده گردشی و معرفی چهره‌به‌چهره، افزود: وظیفه همگان است که برای همکاری و معرفی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تلاش کنند.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، امان الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان نیز در دیدار با امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان و معتمدان محلی گفت: همکاری و مشارکت روحانیون و معرفی صندوق بیمه اجتماعی از تریبون های نماز جمعه، در اطلاع‌رسانی به مردم بسیار مفید است.

 

گفتنی است مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان، در جریان سفر به شهرستان سراوان، به همراه مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری و فرماندار سراوان، از سردخانه و کارخانه بسته بندی خرمای افق با 250 نفر عضو بازدید کرد و برای پوشش بیمه اجتماعی این افراد و ثبت نام آنان در صندوق بیمه اجتماعی اعلام آمادگی نمود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 739
  • 4,128,003
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©