برگزاری نشست منطقه‌ای کارگزاران شهرستان‌های سربیشه و نهبندان

برگزاری نشست منطقه‌ای کارگزاران شهرستان‌های سربیشه و نهبندان

نشست مشورتی منطقه‌ای کارگزاران شهرستان‌های سربیشه و نهبندان، در محل سالن جلسات شهرداری شهر مود شهرستان سربیشه برگزار شد.


راستکار، بخشدار شهر مود در ابتدای این جلسه، ضمن قدردانی از فعالیت‌های ارزنده صندوق در جهت خدمت به روستاییان و عشایر، در خصوص همکاری دهیاران قول مساعد داد و گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر که مربوط به اقشار کم درآمد است، امنیت اجتماعی و آرامش خاطردر بین این اقشار را ارتقا می‌دهد.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، وی افزود: در نشست‌های مشورتی دهیاران، مزایای بیمه اطلاع‌رسانی خواهد شد تا فرهنگ بیمه در بین روستاییان گسترش پیدا کند.

 

ابوالفضل فرج‌زاده، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی نیز در این نشست با بیان اینکه گسترش بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی، همواره مد‌نظر و توجه جدی کارگزاران قرار گیرد، افزود: توسعه فرهنگ بیمه اجتماعی در بین روستاییان سبب ماندگاری مردم در روستاها و کاهش مهاجرت آنان به شهر می‌شود.

 

وی همکاری دهیاران را درقالب رابط بیمه ای در هر روستا خواستار شد و گفت: مطمئنا اگر از ظرفیت دهیاران در این زمینه استفاده شود، اثرات بسیار خوب و مطلوبی خواهد داشت.

 

گفتنی است در ادامه این نشست، کارگزاران صندوق در استان ضمن ارائه گزارش‌های حوزه خود، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات درخصوص عضویت جامعه هدف در صندوق پرداختند. مدیر صندوق در استان همچنین در این سفر، احکام مستمری دو نفر از بازماندگان روستای نوکند بخش مود شهرستان سربیشه را با حضور در منزلشان، به آنها اهدا کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,515
  • 3,874,816
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©