تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان رضوانشهر

تشکیل ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان رضوانشهر

ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان رضوانشهر، با حضور فرماندار، مدیر صندوق در استان گیلان، مدیران کارگزاری‌های شهرستان، بخشداران و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.


مهندس خوشحال، معاون فرماندار رضوانشهر در ابتدای این جلسه درباره اهمیت و جایگاه بیمه روستائیان، عشایر و کشاورزان صحبت کرد و در ادامه، هانی عارف مدیر استان گیلان به تشریح اهداف و برنامه‌ها برای تحقق سهمیه تکلیفی سال 1398 پرداخت.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق، نصب 1400 بنر در 1400 روستای دارای دهیاری توسط دهیاری‌ها و شهرداری‌های زیر 20 هزار نفر جمعیت هر 3 ماه یکبار با هدف تشویق، اعتماد و فرهنگ‌سازی بیمه اجتماعی روستائیان و کشاورزان ساکن شهر، اجرای دیوارنویسی در مراکز دهستان‌ها با هدف ترویج فرهنگ بیمه برای روستائیان و کشاورزان، توزیع 5 هزار نسخه بروشور معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به درب منازل روستائیان استان گیلان توسط دهیاری‌ها، شوراهای اسلامی، پایگاه‌های بسیج، خانه‌های بهداشت و … از مصوبات این جلسه بود.

 

اعضای ستاد توسعه بیمه روستایی شهرستان رضوانشهر همچنین تصمیم گرفتند که برای مشارکت فعال دهیاری‌ها و روسای شوراهای اسلامی، در اجرای طرح بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی ماهیانه با 10 نفر از روستائیان و کشاورزان برای عضویت در صندوق بیمه مذاکره نمایند و اسامی و شماره تماس مذاکره‌کنندگان را به کارگزاری‌های مربوطه جهت اقدامات بعدی ارائه کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©