برگزاری نشست مشورتی کارگزاران استان خراسان جنوبی

برگزاری نشست مشورتی کارگزاران استان خراسان جنوبی

نشست مشورتی کارگزاران استان خراسان جنوبی با حضور مهندس اشرفی سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.


مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه ۳۵ کارگزاری در قالب اشخاص حقوقی در استان مشغول فعالیت هستند، گفت: ۴۴ درصد از جمعیت مشمول در استان، تحت پوشش این صندوق قرار دارند.

 

به گزارش اداره‌کل روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج‌زاده افزود: توسعه فرهنگ بیمه اجتماعی در بین روستاییان سبب ماندگاری مردم در روستاها و کاهش مهاجرت آنان به شهر می شود.

 

وی ادامه داد: افزایش جمعیت تحت پوشش بیمه، به کمک و همراهی دیگر دست‌اندرکاران بخش تعاونی‌ها نیاز دارد و همگان باید در اعتمادسازی مردم نسبت به این بیمه، ما را همراهی کنند تا همه ازخدمات دولت و مزایای آن بهره‌مند شوند.

 

اشرفی، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی هم در این نشست، از خدمات ارزنده بیمه اجتماعی به روستاییان و عشایر قدردانی کرد و گفت: این بیمه فرصتی ارزشمند برای روستاییان است و کارگزاران با حضور در روستاها و اهدای احکام بازنشستگان می‌توانند زمینه جذب بیشتر روستاییان و کشاورزان در عضویت در صندوق را فراهم نمایند.

 

اشرفی در خصوص همکاری و تعامل همه‌جانبه با مجموعه صندوق قول مساعد داد و گفت: باید به کاری که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید. همچنین می‌توان از ظرفیت معتمدان در روستاها استفاده کرد چراکه این امر، مهمترین روش تبلیغ و اطلاع‌رسانی در روستاها است.

 

وی با اشاره به اینکه مردم باید از این خدمات به‌خوبی آگاه شوند تا با اطمینان خاطر تحت پوشش این بیمه درآیند، افزود: دولت با بسترسازی بیمه در جای جای زندگی ایرانی‌ها، شرایط ویژه‌ای فراهم کرده تا آبرومندانه و عزتمند زندگی کنند.

 

در ادامه این جلسه، کارگزاران ضمن بیان گزارش حوزه عمل خود، پیشنهاداتی برای جذب بیشتر بیمه‌شدگان ارائه دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©