بازدید جمعی از مدیران شورای رفاه خراسان جنوبی از کارگزاری‌های بیرجند

بازدید جمعی از مدیران شورای رفاه خراسان جنوبی از کارگزاری‌های بیرجند

جمعی از مدیران شورای رفاه استان خراسان جنوبی، به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی از دفاتر کارگزاری‌های شهرستان بیرجند بازدید کردند.


در این بازدید که اشرفی، سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان و خوشایند، مدیرکل فنی و حرفه ای استان در آن حضور داشتند، کارگزاران گزارشی از عملکرد خود ارائه کردند.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی در این بازدید گفت: خراسان جنوبی تنها استانی است که کارگزاری ها را به صندوق حمایت از بخش کشاورزی واگذار کرده و فعالیت های خوبی در سطح شهرستان داشته است.

 

وی، فعالیت کارگزاران شهرستان را خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: خوشبختانه به دلیل تلاش های انجام شده، رتبه شهرستان بیرجند از 11 به 8 ارتقا پیدا کرده و امیدواریم این رتبه با همکاری مسئولان بالاتر برود.

فرج زاده، افزود: کارگزاری شهرستان بیرجند، توسط یک بانوی دارای معلولیت جسمی مدیریت می‌شود.

 

زنگنه، مدیر صندوق کارآفرینی امید در استان خراسان جنوبی نیز در این بازدید گفت: کارگزاران نقش مهم و اساسی در اطلاع رسانی به جامعه هدف برعهده دارند.

 

وی با اشاره به تفاهم‌نامه صندوق کارآفرینی امید کشور با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آمادگی خود را در خصوص همکاری با صندوق اعلام کرد.

 

خوشاید، مدیرکل فنی و حرفه ای استان نیز در این بازدید، با اشاره به اینکه کارگزاران پیشانی صندوق هستند، از فعالیت و تلاش‌های آنان تشکر و قدردانی کرد و افزود: هنر جویان سازمان فنی و حرفه‌ای باید از مزایای این صندوق استفاده نمایند.

 

اشرفی سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این بازدید گفت: برنامه توسعه کسب‌و‌کارها در مناطق روستایی و اشتغال خرد را در دستور کار داریم تا از این طریق بتوانیم افراد فاقد بیمه جامعه هدف را شناسایی کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©