برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان درمیان

برگزاری ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان درمیان

ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.


در ابتدای این جلسه که با حضور بشیری زاده فرماندار شهرستان درمیان و مدیران عضوستاد راهبردی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان خراسان جنوبی به بیان اهمیت بیمه اجتماعی در جامعه روستایی و کشاورز پرداخت و گفت: توسعه بیمه اجتماعی نیازمند کار گروهی و همکاری همه جانبه مسئولان است.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج زاده خواستار تعامل بیشتر مدیران عضو ستاد راهبردی استان شد، افزود: با اشاره به اینکه شهرستان درمیان رتبه هفتم استان را از نظر تعداد بیمه شده دارا است، از کارگزاران می خواهیم تا با حضور در روستاها، ضمن دیدار چهره‌به‌چهره با روستاییان، مزایای بیمه را اطلاع رسانی کنند تا شاهد جذب حداکثری افراد فاقد بیمه در این صندوق باشیم.

 

وی با اشاره به کمک دوبرابری دولت در این بیمه افزود: باید فرهنگ بیمه در بین روستاییان نهادینه شود تا کشاورزان و روستاییان با آرامش خاطر تحت پوشش بیمه درآیند.

 

فرج زاده در ادامه از حمایت‌های فرماندار درمیان درخصوص توسعه فرهنگ بیمه در بین روستاییان و عشایر، تشکر و قدردانی کرد.

 

بشیری زاده فرماندار درمیان نیز در این جلسه، ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.

 

فرماندار شهرستان درمیان با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران شهرستان عضو ستاد راهبردی قرار گیرد، گفت: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

 

وی پیشنهاد داد افرادی که از مزایای بیمه استفاده کرده‌اند، این مزایا را به دیگران بگویند تا دیدگاه مردم نسبت به بیمه کامل‌تر شود.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه، کارگزاران شهرستان درمیان نیز گزارش‌هایی از فعالیت خود ارائه دادند. در پایان این مراسم نیز، حکم دو نفر از مستمری بگیران صندوق در شهرستان توسط فرماندار و مدیر صندوق استان خراسان جنوبی به آنها اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©