دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره صندوق: کارگزاران در کار خود جدیت بیشتری داشته باشند

دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره صندوق: کارگزاران در کار خود جدیت بیشتری داشته باشند

رئیس هیأت‌مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دیدار با کارگزاران صندوق در استان خراسان شمالی، از آنان خواست که کار خود را جدی‌تر گرفته و عملکرد خود را بهبود بخشند.


جلسه هم‌اندیشی کارگزاران استان خراسان شمالی با حضور دکتر رازانی رئیس هیأت‌مدیره، شاهقلیان، عضو هیأت‌مدیره و شریعتی، مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در ابتدای این جلسه محمدرضا غلامزاده مدیر استان خراسان شمالی گزارشی از وضعیت جمعیتی و درآمدی استان ارائه و عملکرد صندوق را تشریح کرد.

 

دکتر رازانی نیز در این جلسه گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در کل کشور تنها 250 نفر نیروی انسانی دارد و وظیفه اصلی بر دوش 1800 کارگزار صندوق قرار گرفته است.

 

وی این موضوع را نشان دهنده اهمیت بسیار بالای فعالیت کارگزاران در سطح کشور دانست و افزود: کارگزاران نیروهای خط مقدم صندوق محسوب می شوند و در همین راستا نیز قرار شده تسهیلاتی به کارگزاران اعطا شود.

 

رازانی ادامه داد: استان خراسان شمالی یک درصد از جمعیت کشور، دو درصد از جمعیت روستایی و سه درصد از جذب بیمه شده روستایی کشور را به خود اختصاص داده و این موضوع، بیانگر عملکرد مطلوب استان است. البته این آمارها کافی نیست و کارگزاران استان باید جدیت بیشتری در کار خود داشته باشند.

 

رئیس هیأت‌مدیره صندوق گفت: حدود 6 میلیون نفر از جامعه هدف صندوق، هنوز تحت پوشش قرار نگرفته اند و لازم است هرچه سریعتر، آنان را زیر چتر بیمه آوریم و اطمینان خاطر خانواده آن عزیزان را فراهم نماییم.

 

رازانی در پاسخ به سوال یکی از کارگزاران درمورد پوشش خدمات درمانی گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، این صندوق برخلاف سازمان تأمین اجتماعی برنامه‌ای جهت ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان خود نخواهد داشت زیرا این کار قطعاً به مصلحت صندوق نخواهد بود.

 

در ادامه جلسه کارگزاران منتخب صندوق در استان خراسان شمالی، مشکلات و دغدغه های خود را بیان کردند. مهندس شاهقلیان و مهندس شریعتی نیز در این جلسه، توضیحاتی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای کارگزاران ارائه نموده و خواستار فعالیت بیش از پیش آنان شدند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 598
  • 4,138,071
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©