ارسال بسته صوتی معرفی بیمه اجتماعی به سرپرستان خانوار یزدی

ارسال بسته صوتی معرفی بیمه اجتماعی به سرپرستان خانوار یزدی

به زودی بسته صوتی معرفی بیمه اجتماعی از طریق مخابرات برای تمامی سرپرستان خانوار روستایی، عشایری و شهرهای زیر بیست هزار نفر استان یزد، ارسال می شود.


مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد با سرپرست جدید مخابرات منطقه یزد دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، ابراهیمی در ابتدای این دیدار، توضیحاتی در خصوص مزایای بیمه اجتماعی و تاثیر آن بر زندگی جامعه روستایی و عشایری ارائه کرد و خواستار استفاده از ظرفیت همه دستگاه های مرتبط با جامعه کشاورزی و روستایی، جهت ارتقاء رفاه اجتماعی این قشر شد.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه نزدیک به هشت هزار نفر از سرپرستان خانوار روستاهای استان یزد و مناطق عشایری فاقد بیمه اجتماعی هستند، از سرپرست مخابرات استان درخواست کرد تا به منظور اطلاع رسانی و معرفی بیمه به این عزیزان، از ظرفیت های ارتباطی مخابرات از جمله ارسال بسته صوتی معرفی بیمه به تلفن همراه این افراد استفاده شود.

 

دکتر زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد نیز در این دیدار، ضمن استقبال از طرح های پیشنهادی و در راستای همکاری با صندوق، دستور داد همکاری لازم از سوی این نهاد با صندوق انجام شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,564
  • 3,874,865
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©