با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛ برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان

با حضور مدیرعامل صندوق انجام شد؛ برگزاری همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان

همایش توسعه فرهنگ بیمه روستایی در استان گیلان با حضور مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و جمعی از مسئولان محلی، جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان رشت، در آخرین روزهای آبان ماه در سالن بانک صادرات برگزار شد.


در ابتدای این همایش، هانی عارف مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر گیلان، گزارشی از عملکرد صندوق در این استان ارائه کرد.

 

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز در این همایش، ضمن تشریح اهداف و ماموریت‌های صندوق، برنامه‌های آینده صندوق را برای حاضران در همایش تشریح کرد.

 

در ادامه همایش، دکتر جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، خواستار تلاش بیشتر دهیاران و مسئولان محلی برای بهره مندی همه روستاییان از خدمات صندوق شد. در پایان این همایش، احکام مستمری تعدادی از بازنشستگان صندوق، به آنها اهدا شد.

 

گفتنی است در سفر مدیرعامل صندوق به استان گیلان، کارگزاران معین استان در جلسه ای به بیان مسائل، مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند و شیرکانی ضمن تبیین برنامه‌های صندوق، به دغدغه‌های آنان پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©