امام جمعه آمل: بیمه اجتماعی مرهم خوبی برای مشکلات روستائیان است

امام جمعه آمل: بیمه اجتماعی مرهم خوبی برای مشکلات روستائیان است

امام جمعه آمل گفت: در شرایط اقتصادی امروز کشور، بیمه اجتماعی می تواند مرهم خوبی برای زخم مشکلات مردم روستا باشد چراکه به آنها دلگرمی می دهد و در تامین آینده آنان سهیم است.


حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجلیل مرتضوی در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان مازندران، با تاکید بر ضرورت ترویج و تبلیغ بیمه اجتماعی در روستاها افزود: روستاییان باید بدانند که در صورت بیمه شدن، در زمان کهولت از طرف دولت و صندوق حمایت می شوند و پشتوانه خوبی خواهند داشت.

 

محمد ابراهیمی، مدیر صندوق در استان مازندران نیز در این دیدار، بر استفاده از ظرفیت تریبون‌های نمازجمعه تاکید کرد و گفت: خوشبختانه مردم اعتماد خوبی به روحانیون دارند و ظرفیت های آنان می تواند به گسترش چتر بیمه اجتماعی در جامعه روستاییان، کشاورزان و عشایر کمک کند.

 

گفتنی است ابراهیمی در سفر به شهرستان آمل، در جلسه ماهیانه کارگزاران این شهرستان نیز حضور یافت و به دغدغه‌های آنان پاسخ داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©