بازدید کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی از کارگزاری‌های استان فارس

بازدید کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی از کارگزاری‌های استان فارس

کارشناسان امور مناطق ستاد مرکزی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سفر یکروزه به استان فارس، از کارگزاری‌های شهرستان نورآباد بازدید کردند.


حسن کمالی مدیر صندوق در استان فارس در این بازدیدها، از اجرای دقیق و کارشناسی شده طرح تطبیق در تمامی نقاط استان فارس خبر داد و تصریح کرد: در طرح تطبیق، اولویت دفتر استان، تسهیل در روند خدمات‌رسانی به جامعه هدف بوده است.

 

به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر فارس، علیرضا مظفری و علیرضا حبیبی در این بازدیدها، از نزدیک نحوه فعالیت و عملکرد کارگزاری‌های شهرستان نورآباد را بررسی کردند و به سوالات آنان در خصوص وضعیت رتبه‌بندی کارگزاری، تسهیلات کارگزاری، حق الزحمه و سوالات بیمه ای آنان پاسخ دادند.

 

مظفری گفت: کارگزاری‌ها به‌عنوان نماینده قانونی صندوق، باید با استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، خدمات و مزایای صندوق را به اطلاع جامعه هدف برسانند و علاوه بر اطلاع‌رسانی و جذب، نکته قابل تأمل تلاش مضاعف در تمدید بیمه‌شدگان است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©