استاندار خراسان جنوبی: در جهت محرومیت‌زدایی از روستاها تلاش شود

استاندار خراسان جنوبی: در جهت محرومیت‌زدایی از روستاها تلاش شود

استاندار خراسان جنوبی، خواستار سرمایه‌گذاری در بخش مشاغل روستایی شد و گفت: لازم است در جهت محرومیت‌زدایی از روستاها تلاش شود.


محمد صادق معتمدیان در دیدار با اسدالله رازانی رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، افزود: در همایش روز ملی روستا که به میزبانی استان خراسان جنوبی و با حضور معاون اول رئیس جمهور در بیرجند برگزار شد، تفاهم نامه چندجانبه ای میان صندوق بیمه اجتماعی، معاونت اشتغال وزارت کار و بانک های عامل به امضا رسید. درخواست ما این است که مفاد این تفاهمنامه در اولویت اجرا قرار گیرند تا گام های موثری در جهت محرومیت‌زدایی و ایجاد انگیزه برای جلوگیری از مهاجرت روستاییان برداشته شود.

 

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق، دکتر رازانی، رئیس هیات مدیره صندوق نیز در این دیدار، گزارشی از عملکرد صندوق در استان خراسان جنوبی ارائه کرد و گفت: توسعه بیمه روستایی، نیازمند همکاری همه دستگاه‌های اجرایی است.

 

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی، سومین استان پهناور کشور است، افزود: با همکاری همه دستگاه ها به منظور جذب هرچه بیشتر روستاییان و اقشار محروم در صندوق، می توان به پوشش صدردرصدی بیمه اجتماعی در استان امیدوار بود.

 

گفتنی است در این دیدار، مجتبی شاه‌قلیان عضو هیأت مدیره، شریعتی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌های صندوق و فرج‌زاده مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©