ارزیابی عملکرد 8 ماهه کارگزاری‌ها در نشست کارگزاران شرق استان گلستان

ارزیابی عملکرد 8 ماهه کارگزاری‌ها در نشست کارگزاران شرق استان گلستان

در سالروز گرامیداشت صنعت بیمه، نشست کارگزاران شرق استان گلستان در شهرستان آزادشهر برگزار و عملکرد 8 ماهه آنان ارزیابی شد.


دانیال پولادوند، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان گلستان در این جلسه با مثبت ارزیابی کردن عملکرد کارگزاران در شاخص تمدید بیمه شدگان گفت: تا تحقق کامل برنامه های صندوق برای جذب متقاضیان جدید در استان هنوز فاصله داریم و کارگزاران باید در سه ماهه چهارم سال جاری، با تلاش و ممارست به سهمیه ای که برای آنها در نظر گرفته شده دست پیدا کنند.

 

وی، عملکرد 8 ماهه سال 98 کارگزاران شرق استان را در طول این نشست اعلام و انتظارات صندوق برای تحقق اهداف و برنامه های امسال را نیز به آنان یادآور شد.

 

پولادوند همچنین کارگزاران را در جریان آخرین مباحث و دستورالعمل های بیمه ای قرار داد.

 

گفتنی است در ادامه این نشست، کارگزاران شهرستان های رامیان، آزادشهر، گنبدکاووس، مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و ابزارها، روش ها و ترفندهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی خدمات صندوق را مطرح و اقدامات خلاقانه و مؤثر خود را با بقیه کارگزاران حاضر در جلسه به اشتراک گذاشتند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©