دکتر رازانی: کارگزاران نیروهای خط مقدم صندوق محسوب می‌شوند

دکتر رازانی: کارگزاران نیروهای خط مقدم صندوق محسوب می‌شوند

رئیس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: کارگزاران نیروهای خط مقدم صندوق محسوب می‌شوند و در همین راستا نیز قرار شده تسهیلاتی به کارگزاران اعطا شود.


دکتر اسدالله رازانی در نشست مشورتی کارگزاران منتخب استان خراسان جنوبی که با حضور و شاهقلیان عضو هیأت مدیره و شریعتی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها برگزار شد، با ابراز خوشحالی از اینکه فرصتی فراهم شد تا در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به جامعه تولید‌کننده روستایی و عشایری خدمت کند، افزود: صندوق در کل کشور تنها 250 نفر نیروی انسانی دارد و وظیفه اصلی بر دوش 1800 کارگزار صندوق قرار گرفته است.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، رازانی این موضوع را نشان‌دهنده اهمیت بسیار بالای فعالیت کارگزاران در سطح کشور دانست و گفت: کارگزاران نیروهای خط مقدم صندوق محسوب می‌شوند و در همین راستا نیز قرار شده تسهیلاتی به کارگزاران اعطا شود.

 

رئیس هیأت‌مدیره صندوق گفت: حدود 6 میلیون نفر از جامعه هدف صندوق، هنوز تحت پوشش قرار نگرفته اند و لازم است هرچه سریعتر، آنان را زیر چتر بیمه آوریم و اطمینان خاطر خانواده آن عزیزان را فراهم نماییم.

 

رازانی در پاسخ به سوال یکی از کارگزاران درمورد پوشش خدمات درمانی گفت: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، این صندوق برخلاف سازمان تأمین اجتماعی برنامه‌ای جهت ارائه خدمات درمانی به بیمه‌شدگان خود ندارد.

 

ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق استان خراسان جنوبی نیز در ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه 33 کارگزاری در استان در قالب اشخاص حقوقی فعالیت هستند، گفت: ۴۴ درصد از جمعیت مشمول در استان تحت پوشش صندوق بیمه روستاییان و عشایر قرار دارند.

 

وی افزود: توسعه فرهنگ بیمه اجتماعی در بین روستاییان سبب ماندگاری مردم در روستاها و کاهش مهاجرت آنان به شهر می شود.

 

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی گفت: افزایش جمعیت تحت پوشش بیمه نیاز به کمک و همراهی دیگر دست اندرکاران دارد.

 

اشرفی، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این دیدار، از خدمات ارزنده بیمه اجتماعی به روستاییان و عشایر تشکر و قدردانی کرد و گفت: این بیمه فرصتی ارزشمند برای روستاییان است و کارگزاران با حضور در روستاها و اهدای احکام بازنشستگان، زمینه جذب بیشتر روستاییان و کشاورزان در عضویت در صندوق فراهم نمایند چراکه این کار سبب توجیه و قانع شدن این قشر می شود.

 

گفتنی است در ادامه جلسه، کارگزاران منتخب صندوق در استان خراسان جنوبی، مشکلات و دغدغه‌های خود را بیان کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,385
  • 4,141,858
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©