فرماندار زیرکوه: توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان ضروری است

فرماندار زیرکوه: توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان و روستاییان ضروری است

فرماندار شهرستان زیرکوه، ایجاد رفاه نسبی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: همین نکته توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر را ضروری می کند و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد حسین عربشاهی در نشست مشورتی کارگزاران شهرستان زیرکوه و زهان که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران شهرستان عضو ستاد راهبردی قرار گیرد، افزود: با تلاش جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: با توجه به کمک دو برابری دولت در پرداخت حق بیمه صندوق، موضوع بیمه اجتماعی باید به عنوان یک وظیفه اصلی مدنظر و توجه جدی کارگزاران قرارگیرد.

 

ابوالفضل فرج زاده خواستار تعامل و همکاری همه جانبه مسئولان شهرستان در گسترش بیمه اجتماعی شد و افزود: کارگزاران صندوق باید ضمن حضور در روستاها و دیدار چهره‌به‌چهره با کشاورزان، احکام بازنشستگی مستمری‌بگیران را در منازل آنان اهدا کنند چراکه اینکار باعث اعتمادسازی در بین روستاییان می‌شود.

 

بخشدار شاسکوه نیز در این جلسه گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر که مربوط اقشارکم‌درآمد است، باعث ارتقای امنیت اجتماعی و آرامش خاطر در بین این اقشار می‌شود.

 

غلامحسین صفاجو افزود: باید از ظرفیت دهیاران و معتمدین محلی در خصوص اطلاع‌رسانی مزایای بیمه به جامعه هدف استفاده شود چراکه آنان ارتباط موثر و به‌سزایی با روستاییان دارند.

 

وی در خصوص همکاری و تعامل با مجموعه صندوق قول مساعد داد و گفت: در نشست‌های مشورتی دهیاران، مزایای بیمه اطلاع‌رسانی خواهد شد تا فرهنگ بیمه در بین روستاییان گسترش پیدا کند.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه که درویشی مدیر جهادکشاورزی شهرستان زیرکوه نیز در آن حضور داشت، کارگزاران صندوق پیشنهادات و نظرات خود را در جهت جذب هرچه بیشتر بیمه‌شدگان در شهرستان ارائه دادند و در پایان به منظور ارج نهادن به مقام بازنشستگان، حکم دو نفر از مستمری‌بگیران صندوق به آنها اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©