کاتب: بیمه اجتماعی به توسعه پایدار کمک می‌کند

کاتب: بیمه اجتماعی به توسعه پایدار کمک می‌کند

نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه اجتماعی به توسعه پایدار کمک می کند.


غلامرضا کاتب در کارگروه بخش کشاورزی گرمسار و آرادان استان سمنان، به عنوان میزبان جلسه افزود: مردم منطقه در بخش بیمه و تسهیلات کشاورزی با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و بیمه اجتماعی صندوق کشاوزان، می تواند در جهت ایجاد اشتغال پایدار در منطقه، موثر باشد.

 

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌های صندوق نیز در این کارگروه گفت: ماهیت تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، تحقق اصل بیست و نهم قانون اساسی است. در راستای توسعه بیمه کشاورزان و روستائیان تلاش می‌کنیم که افراد فاقد پوشش بیمه‌ای، هرچه سریع‌تر تحت پوشش قرار گرفته و مطابق تعهدات قانونی صندوق از خدمات بیمه بهرمند شوند.

 

مصطفی شریعتی افزود: در کنار اشتغال و توسعه کشاورزی در روستاها، اگر وضعیت بیمه ای آنان مورد توجه قرار نگیرد، در بلندمدت به توسعه روستا دست نخواهیم یافت.

 

محمد فرزاد، مدیر صندوق بیمه استان نیز در این نشست، به سوالات مدیران و روسای ادارات حوزه کشاورزی استان در حوزه بیمه پاسخ داد و گزارشی از وضعیت کارگزاران شهرستان‌های گرمسار و آرادان ارائه کرد.

 

و در ادامه عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی استان نیز نظرت و دیدگاه‌های خود را در حوزه بیمه‌ای بیان کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©