برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه کارگزاران استان اصفهان

برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه کارگزاران استان اصفهان

کارگاه آموزشی آموزشی بازاریابی بیمه ویژه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان اصفهان برگزار شد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق، عماد استکی مدیر صندوق در استان اصفهان در ابتدای این کارگاه آموزشی ضمن قدردانی از زحمات کلیه کارگزاران به عنوان بازوی اجرایی صندوق و تقدیر و تشکر از اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها در برگزاری دوره آموزش بازاریابی بیمه، به عملکرد جذب و تمدید کارگزاری‌ها از ابتدای سال 98 تا کنون اشاره کرد و گفت: تحقق سهمیه تکلیفی ابلاغی ستاد محقق نخواهد شد مگر با افزایش دانش، مهارت و برنامه‌ریزی مبتنی بر دانش و اطلاعات و آمار و تلاش و کوشش مضاعف و هم‌افزایی همه سطوح کاری صندوق اعم از کارگزاری‌ها، مدیریت استان و ستاد مرکزی.

 

رضا محمودی درخش مدیرکل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق نیز در ابتدای این دوره آموزشی، به نقش و اهمیت آموزش در افزایش دانش و مهارت کارگزاران اشاره کرد و نوید طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری موثر را به کارگزاران داد.

 

گفتنی است دوره یکروزه بازاریابی بیمه کارگزاری‌های استان اصفهان، در محل سالن اجتماعات شهید بهشتی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©