تاکید مدیرکل امور عشایر اصفهان بر ارائه خدمات به شرط بیمه شدن

تاکید مدیرکل امور عشایر اصفهان بر ارائه خدمات به شرط بیمه شدن

با حضور مدیر کل امور عشایر استان، رئیس اداره تعاونی‌ها، مدیر اتحادیه تعاونی‌های عشایری استان، کارشناسان اداره‌کل و مسئولان کارگزاری عشایری استان، جلسه‌ای در محل مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان وعشایر استان اصفهان برگزار شد.


عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان اصفهان بر پیگیری هرچه سریعتر تطبیق کارگزاری عشایر استان اصفهان تاکید کرد و مقرر شد با رفع نواقص پرونده، تطبیق بدون فوت وقت به سرانجام برسد.

 

برنامه‌ریزی جهت جذب طیف وسیعی از عشایرکه تاکنون فاقد هرگونه بیمه اجتماعی هستند، محور صحبت‌های بعدی مدیر استان بود.

 

استکی با اشاره به عملکرد هشت ماهه اول کارگزاری اتحادیه تعاونی‌های عشایری استان، خوستار تدوین برنامه‌ای منسجم از سوی کارگزاری و همکاری ادارات و سازمان‌های مربوطه جهت تسهیل بخشی به این روند شد.

 

مدیرکل امور عشایر استان نیز در این دیدار، بر ارائه خدمات به عشایر به شرط بیمه‌شدن در صندوق تاکید کرد و مقرر شد آمار از جمعیت عشایر استان که فاقد هرگونه بیمه اجتماعی هستند، تهیه شود.

 

گفتنی است از مجموع جمعیت 9605 خانواری عشایر قشقائی، بختیاری و عرب استان اصفهان که اکثر آنها دوره قشلاق خود را در استان اصفهان سپری می‌کنند، بالغ بر 10 درصد آنان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان بیمه شده‌اند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©