قول مساعد فرماندار قروه در راستای ترویج بیمه اجتماعی

قول مساعد فرماندار قروه در راستای ترویج بیمه اجتماعی

سرپرست فرمانداری قروه قول مساعد داد که در راستای ترویج بیمه اجتماعی روستاییان در میان جامعه هدف صندوق، نهایت همکاری و مساعدت را داشته باشد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسین الماسی در دیدار با مدیر صندوق در استان کردستان، گفت: از آنجاکه صندوق بیمه اجتماعی به عنوان نهادی حامی افراد زحمت‌کش و کمتر برخوردار روستایی فعالیت می کند، لازم است از همه ظرفیت‌ها برای کمک به این نهاد استفاده شود.

 

جبار احمدپور مدیر استانی صندوق نیز در این دیدار، توضیحاتی در خصوص مبانی قانونی تشکیل صندوق، جامعه هدف، شرایط عضویت و خدمات و تعهدات صندوق در قبال بیمه‌شدگان داد و گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کرد.

 

احمدپور به سهمیه تکلیفی سال 1398 استاندار کردستان به فرمانداران اشاره کرد و از الماسی خواست تا در راستای تحقق این مهم از صندوق بیمه روستائیان حمایت کند.

 

در پایان این جلسه مقرر شد جلسات ستاد راهبردی برگزار و تدابیر لازم جهت تحقق برنامه‌های اعلام شده اتخاذ شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©