برپایی ایستگاه مشاوره صبا در حاشیه نمازجمعه بالاتجن مازندران

برپایی ایستگاه مشاوره صبا در حاشیه نمازجمعه بالاتجن مازندران

مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان مازندران با حضور در در جمع نمازگزاران مردم شریف منطقه بالاتجن شهرستان قائم شهر، به برپایی ایستگاه مشاوره صبا و سخنرانی در نماز جمعه اقدام کرد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق، محمد ابراهیمی در این مراسم، خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان را برای روستاییان و اهالی منطقه تشریح و از آنان دعوت کرد تا با عضویت در صندوق، خود و خانواده‌‍شان را از خدمات بیمه‌ای که دولت برای آنها در نظر گرفته، بهره‌مند کنند.

 

ابراهیمی همچنین در ادامه این مراسم، با امام جمعه منطقه بالاتجن قائم‌شهر دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

 

حجت‌الاسلام مهدی خوب‌رو در این دیدار، بر استفاده از ظرفیت نمازجمعه در اطلاع رسانی عمومی تاکید کرد و گفت: خدمات بیمه اجتماعی روستائیان را باید با کمک یکدیگر به دست صاحبانشان برسانیم.

 

وی تاکید کرد: اهالی منطقه بالاتجن شهرستان قائم شهر همیشه در نمازجمعه حضور پرشور دارند. کارشناسان صندوق می‌توانند با برپایی میز خدمت و ایستگاه مشاوره به‌طور مستمر، اهالی منطقه را هرچه بیشتر از این خدمات مطلع کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 501
  • 4,125,891
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©