برگزاری چهارمین جلسه کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری صندوق

برگزاری چهارمین جلسه کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری صندوق

چهارمین جلسه کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور مشاوران مدیرعامل، مدیران کل ستادی و مدیر استان تهران به نمایندگی از مدیران استانی صندوق برگزار شد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق، تدوین برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۹ صندوق آغاز شده و این برنامه، متناسب با محورهای سیاست‌های ۱۰ گانه ابلاغی از سوی مدیرعامل صندوق، در دستور کار کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری قرار گرفته است.

 

در همین راستا، فرمت برنامه عملیاتی و شناسنامه پروژه‌ها نهایی خواهد شد. اهداف کمی کلان صندوق و شاخص‌های ارزیابی برنامه‌ها و پروژه‌های واحدهای ستادی شناسایی و مدل اولویت‌بندی پروژه‌ها تعیین می‌گردد. پس از آن، بودجه مورد نیاز برای اجرای برنامه‌ها و پروژه‌های اولویت‌دار برآورد خواهد شد.

 

تهیه برنامه عملیاتی استان‌ها و برگزاری جلسات کمیته علالی بدین منظور، تهیه پیش‌نویس برنامه عملیاتی سال 1399 و جمع بندی نظرات ستادی و استانی، تهیه مدل پایش برنامه‌ها و پروژه‌ها و نظام گزارش‌دهی برنامه عملیاتی سال 1399، تهیه مدل ارزیابی عملکرد بر مبنای برنامه عملیاتی سال 1399 ازجمله فرایندهایی است که در نهایت، به تصویب و ابلاغ برنامه منجر خواهد شد.

 

مدیرکل برنامه و بودجه صندوق در ادامه این جلسه، به جلسات پیشین کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری صندوق پرداخت و گفت: کمیته عالی تاکنون سه جلسه تشکیل داده است. در جلسه اول و دوم، مدیران ستادی و استانی صندوق به همفکری پیرامون اجرای سیاست‌های 10 گانه صندوق پرداختند و در سومین جلسه نیز، سوابق برنامه‌ریزی در صندوق و آسیب‌شناسی علل اجرانشدن برنامه‌های گذشته به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

 

حمید مدنی به عنوان دبیر جلسه تاکید کرد: تاکنون ۲۰۰ نفر ساعت جلسه کارشناسی اولیه با واحدهای ستادی و ۷۰ نفر ساعت جلسات داخلی برای پیشبرد برنامه‌های صندوق برگزار شده و امیدواریم با تدوین برنامه عملیاتی، سال 1399 را بهتر آغاز کنیم.

 

گفتنی است در چهارمین جلسه کمیته عالی سیاستگذاری و راهبری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، برنامه‌ها و پروژه‌های اداره‌کل آمار، فناوری اطلاعات و محاسبات بیمه‌ای بررسی شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©