برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه در همدان

برگزاری کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه در همدان

کارگاه آموزشی بازاریابی بیمه برای کارگزاران استان همدان، با حضور دکتر عباسی مدرس دوره‌های بازاریابی بیمه، محمودی درخش سرپرست اداره‌کل آموزش و تشکیلات صندوق، مدیر استان همدان و جمعی از کارگزاران صندوق در این استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مهدی سماواتی در ابتدای این نشست گفت: آموزش همسو با نیازهای کارکنان و کارگزاران موجب ارتقای جایگاه صندوق در حوزه بیمه‌های اجتماعی می‌شود و ضریب نفوذ در جامعه هدف را افزایش می دهد.

 

رضا محمودی درخش سرپرست اداره‌کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق نیز در این نشست، توسعه را در گرو آموزش صحیح و هدفمند دانست و گفت: برای افزایش دانش علمی کارکنان و کارگزاران، دورهای سایت نیکزی را فراهم نموده‌ایم تا بخشی از نیازهای آموزش را برطرف نماییم.

 

در ادامه دکتر عباسی مدرس بازاریابی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر، به ارائه آموزش‌هایی در خصوص بازاریابی بیمه پرداخت و به سوالات حاضران پاسخ گفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©