فرماندار گتوند: کارفرمایان بخش کشاورزی، کارگران خود را به عضویت صندوق درآورند

فرماندار گتوند: کارفرمایان بخش کشاورزی، کارگران خود را به عضویت صندوق درآورند

فرماندار گتوند در همایش تشکیل صندوق حمایت از توسعه کشاورزی شهرستان گتوند که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، بر عضویت کارگران بخش کشاورزی در صندوق بیمه روستایی تاکید کرد.


به گزارش روابط‌ عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خوزستان، همایش تشکیل صندوق حمایت از توسعه کشاورزی شهرستان گتوند با حضور حسین جعفرخادم مدیر صندوق استان، عبدالرضا احسانی‌نیا فرماندار شهرستان گتوند، جلالی معاون مدیرکل جهاد کشاورزی استان، دکتر دارابی مدیرعامل صندوق توسعه کشاورزی استان، محسن آقائی بخشدار بخش مرکزی، مجید حسنی بخشدار بخش عقیلی، محمد کاظمی رئیس اداره امور عشایر شهرستان، یونس سلطانی کاظمی رئیس اداره تعاون روستایی، ابوالقاسم زارعی رئیس اداره جهاد کشاورزی،کارگزاران صندوق و جمعی از کشاورزان در روز شنبه بیست و سوم آذرماه در محل سالن جلسات فرمانداری گتوند برگزار شد.

 

حسین جعفرخادم مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در این همایش با اشاره به قانون نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی و فراهم شدن زمینه خدمت رسانی به قشر محروم و زحمت کش جامعه ، به تشریح شرایط و مزایای صندوق پرداخت و خواستار استفاده کشاورزان از این فرصت شد.

 

عبدالرضا احسانی‌نیا، فرماندار شهرستان گتوند نیز با استقبال از خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، حمایت دولت و پرداخت دو سوم حق بیمه توسط دولت را یک امتیاز مهم برشمرد و از کارفرمایان بخش کشاورزی خواست با معرفی و عضویت کارگران خود در این صندوق از مزایای آن بهره مند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©