120 هزار مستمری‌بگیر کمیته امداد در استان اصفهان وجود دارد

120 هزار مستمری‌بگیر کمیته امداد در استان اصفهان وجود دارد

نهمین جلسه شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در حالی برگزار شد که دکتر متین‌پور مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان مهمان ویژه این جلسه بود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق، در این جلسه که به مناسبت روز پژوهش در محل مرکز آموزش مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با سخنرانی دکتر شریعتی رئیس بنیاد ملی نخبگان استان برگزار شد، مدیرکل کمیته امداد استان گفت: استان اصفهان در حال حاضر 120 هزار مستمری بگیر تحت پوشش کمیته امداد دارد که به‌طور متوسط ماهیانه 250 هزار تومان مستمری دریافت می‌کنند.

 

در ادامه عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان با اشاره به مبالغ مستمری صندوق در سطوح مختلف درآمدی و با توجه به برنامه‌های نظام و دولت در توانمندسازی مردم، خواستار برگزاری جلساتی کارشناسی به‌منظور ارائه راهکار برای اختصاص درصدی از مستمری پرداختی کمیته امداد به مددجویان برای بیمه شدن در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شد.

 

هدایت کمک‌های خیرین از طریق کمیته امداد به سمت پرداخت حق بیمه مددجویان نیز پیشنهاد مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بود. مسئولان کمیته امداد حاضر در جلسه با استقبال از پیشنهادات مطرح شده از پیگیری موضوع تا حصول نتیجه در آینده نزدیک خبر دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©