اهدای لوح مستمری بازماندگان کردستانی در جشنواره استانی گردو

اهدای لوح مستمری بازماندگان کردستانی در جشنواره استانی گردو

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کردستان با حضور در نخستین جشنواره استانی گردو که در شهرستان کامیاران برگزار شد، لوح مستمری یکی از بازماندگان صندوق را اهدا کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، اولین جشنواره استانی گردو با هدف تجلیل از تولیدکنندگان برتر این محصول و با محوریت توسعه باغات تجاری و مکانیزه و …، با حضور مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران، علی محمد مرادی نماینده مردم شریف شهرستان های قروه و دهگلان و عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی، خالد جعفری مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی، جبار احمد پور مدیر استانی صندوق، زارع معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری، مدیران کل منابع طبیعی، تعاون روستایی، صندوق کارآفرینی امید، جمعی از مسئولین شهرستانی و تولیدکنندگان برتر این محصول ارزشمند در نقاط مختلف استان در محل فرهنگسرای ارشاد اسلامی شهر کامیاران برگزار شد.

 

گفتنی است در حاشیه این مراسم، برشور معرفی خدمات و مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در میان حضار پخش شد. در پایان این جشنواره از 15 نفر از تولیدکنندگان برتر گردو در استان کردستان تجلیل و لوح مستمری بگیری یک خانواده از بازماندگان صندوق در شهرستان کامیاران، توسط مدیر صندوق و مسئولان به خانواده اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©