برگزاری سومین کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش بیمه اجتماعی در خراسان جنوبی

برگزاری سومین کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش بیمه اجتماعی در خراسان جنوبی

کارگاه آموزشی بازاریابی و فروش بیمه اجتماعی با حضور دکتر عباسی، استاد حوزه کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ  و محمودی درخش سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق و جمعی از مدیران و کارشناسان کارگزاری‌ها در بیرجند برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر، ابوالفضل فرج زاده مدیر خراسان جنوبی در ابتدای این جلسه از تلاش‌های علی شیرکانی مدیر عامل صندوق و محمودی درخش سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری برای کارگزاران قدردانی کرد و گزارشی در خصوص جذب بیمه شده و بازاریابی و روش‌های مختلف فروش بیمه توسط کارگزاران ارائه نمود.

 

رضا محمودی درخش سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق نیز در این دوره آموزشی، به نقش و اهمیت آموزش در افزایش دانش و مهارت کارگزاران تاکید کرد و نوید طراحی و اجرای دوره‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری موثر را به کارگزاران داد.

 

دکتر عباسی مدرس دوره آموزشی بازاریابی و فروش بیمه نیز گفت: کارگزاران باید در سه ماهه پایان سال، بر اساس آموزش‌های این دوره اقدام به تبلیغات و فروش بیمه کنند تا اثرگذاری این دوره آموزشی در پایان سال مشخص گردد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,311
  • 4,129,575
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©