به همت کارآفرین نمونه نذر بیمه‌ای در شهرستان مه‌ولات شهرستان کلید خورد

به همت کارآفرین نمونه نذر بیمه‌ای در شهرستان مه‌ولات شهرستان کلید خورد

از این پس افرادی که استطاعت مالی به منظور پرداخت مبلغ حق بیمه نداشته باشند، بنا به تشخیص کارگزار شهرستان توسط حاج حسین حسین‌پور، خیر و کارآفرین نمونه شهرستان مه ولات تحت پوشش بیمه روستاییان قرار خواهند گرفت و همچنین برخی از کارگزاران فصلی این کارآفرین نیز از این پس، تحت پوشش صندوق درخواهند آمد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جلسه ای که با حضور محمود کاظمی مدیر صندوق در استان خراسان رضوی و حاج حسین حسین پور کارآفرین و خیر نمونه شهرستان مه ولات در محل کارگاه و اراضی کشاورزی وی برگزار شد، مقرر گردید با هماهنگی کارگزاری 61068 ضمن شناسایی مشمولان روستائی منطقه که توانایی پرداخت حق بیمه ندارند، با مشارکت حسین پور تحت پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر قرار گیرند.

 

شرکت کشاورزی و دامپروی طوس داشت با مدیریت حاج حسین حسین پور با 250 هکتار باغ پسته، 60 هکتار باغ انار، 6 هکتار زعفران، 5 هکتار گندم و 6 حلقه چاه از بزرگترین و پیشرفته ترین مزارع باغات استان محسوب می شود که نزدیک به 70 نفر به صورت دائم و 30 نفر کارگر فصلی به صورت موقت و متغیر مشغول به فعالیت هستند. حق بیمه تمامی این افراد به صورت کامل توسط شرکت پرداخت می شود و مقرر شد از این پس کارگران فصلی شاغل در مجموعه تحت پوشش بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر قرار گیرند.

 

خاطر نشان می شود اولین جاده روستایی کشور که با همراهی خیرین ساخته شد، توسط این خیر خداجو با کمک 12 میلیاردی وی در شهرستان مه‌ولات به ثمر نشسته است. این شرکت کمک‌های بلاعوضی هم به صورت سالیانه به کمیته امداد و بهزیستی شهرستان انجام می دهد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©