دهیاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی جهت معرفی بیمه روستاییان همکاری داشته باشند

دهیاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی جهت معرفی بیمه روستاییان همکاری داشته باشند

فرماندار شهرستان عباس‌آباد مازندران، از دهیاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان خواست تا با تشکیل زنجیره همکاری، جهت معرفی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با کارگزاران این صندوق همراهی کنند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق، عباس شیرینی همپا در جلسه ستاد توسعه راهبردی بیمه روستائیان و عشایر شهرستان عباس‌آباد که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با تقدیر از مدیریت و کارگزاری های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان مازندران افزود: بیمه روستاییان و عشایر، خدمت ارزنده ای است که دولت برای این اقشار در نظر گرفته و همه مدیران باید تلاش کنند که این بیمه گسترش یابد.

 

محمد ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه روستائیان و عشایر استان مازندران نیز بعد از این جلسه در جمع کارگزاران  شهرستان های عباس‌آباد تنکابن رامسر حضور یافت و پیرامون شیوه های جذب مخاطب، برای آنان سخنرانی کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©