برگزاری اولین اتاق فکر صندوق استان خراسان جنوبی

برگزاری اولین اتاق فکر صندوق استان خراسان جنوبی

اولین اتاق فکر صندوق استان خراسان جنوبی با حضور محمودی درخش سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق، دکتر عباسی استاد حوزه کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ و اعضای اتاق فکر استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان وعشایر، ابوالفضل فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی  در ابتدای این جلسه ضمن خیر مقدم به حاضران و در تبیین اهمیت موضوع گفت: اتاق فکر بر اساس روش‌های جمع اندیشی و بهره‌گیری حداکثری از خرد جمعی و شبکه مشاوران تخصصی به ارائه راه‌حل‌های خلاقانه برای حل ریشه‌ای مشکلات موجود و تدوین سیاست‌ها و برنامه‌های کلان می‌پردازد و ابزار آفرینندگی برای حل مسئله و توسعه خلاقیت در هر سازمان و مکانی برای اندیشیدن به یک مسئله یا موضوع است.

 

وی افزود: اتاق فکر به تدوین و انعکاس پیشنهادات سازنده و خلاقانه اعضای خود می پردازد و با نوآوری، فضای تصمیم گیری را از یکنواختی خارج می کند.

 

رضا محمودی درخش، سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق نیز در این جلسه گفت: کاهش هزینه ها و استفاده از منابع و ارتقاء بهره وری از طریق تولید فکر و اندیشه، زمینه ساز تحولات اساسی در یک سازمان می شود.

 

در ادامه این جلسه، اعضای اتاق فکر صندوق در استان، نظرات، پیشنهادات و ایده های خود را در خصوص مسائل بیان شده مطرح کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,137
  • 4,129,401
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©