فرماندار بیجار: بیمه از ضروریات جامعه امروزی است

فرماندار بیجار: بیمه از ضروریات جامعه امروزی است

فرماندار شهرستان بیجار گفت: شکی در باب اهمیت بیمه نداریم و بیمه یکی از ضروریات جامعه امروزی است.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از استان کردستان، ورمقانی در این جلسه که با حضور کلیه اعضا برگزار شد، افزود: خدمتی که این صندوق ارائه می‌دهد، به شریف‌ترین و زحمت کش ترین قشر جامعه است. در این میان بحث سود و صرفه اقتصادی متصور نیست و یقینا از دولت نیز هزینه می‌شود تا خدمت به دست این افراد برسد.

 

وی با اشاره به مصوبات جلسات قبل، خواستار ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در این حوزه شد و گفت: هدف ما این است که هیچ روستایی از صندوق و خدمات صندوق بدون اطلاع نباشد و باید اطلاع رسانی خوب و مفیدی در این خصوص با کمک کلیه اعضا صورت پذیرد و این مهم نیز مورد تاکید استاندار است و ما نیز تمام سعی و تلاش خود را بکار خواهیم بست.

 

ورمقانی بهترین ابزار تبلیغات را استفاده از ظرفیت مستمری بگیران دانست و گفت: می توان از این ظرفیت در جهت تشویق و ترغیب مخاطبان به خوبی استفاده نمود.

 

در بخش پایانی جلسه نیز احمد پور مدیر استان گزارشی از عملکرد شهرستان ارائه و خواستار تعامل و همکاری همه جانبه دستگاههای حاضر در جلسه شد.

 

وی پیشنهاداتی در جهت استفاده از ظرفیت گروههای مرجع و دستگاه‌های دولتی مطرح کرد و در پایان به نحو مقتضی به سوالات و ابهامات مطرح شده پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©