شاقوزایی: اهداف و فعالیت‌های صندوق مبتنی بر حفظ عزت نفس و کرامت انسانی است

شاقوزایی: اهداف و فعالیت‌های صندوق مبتنی بر حفظ عزت نفس و کرامت انسانی است

کارگاه ترویجی صندوق‌های خرد زنان روستایی شهرستان‌های ایرانشهر و بمپور با حضور امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان سیستان و بلوچستان در محل سالن اجتماعات مرکز آموزش و تحقیقات جهاد کشاورزی شهرستان بمپور برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به نقش صندوق‌های خرد زنان روستایی در توانمندسازی بانوان، اظهار داشت: فعالیت‌های گروهی و استفاده از ظرفیت کار مشارکتی در همه سطوح باعث رشد و ترقی است.

 

شاقوزایی افزود: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هم در راستای کمک به رشد و توسعه، خدمات ارزشمندی را در جهت توانمندسازی جامعه هدف ارائه می‌کند و اهداف و فعالیت‌های این صندوق مبتنی بر حفظ عزت نفس و کرامت انسانی بوده و در شرایط سخت می‌تواند آسایش و رفاه نسبی را برای خانواده ها فراهم کند.

 

مدیر صندوق در استان، توسعه صندوق‌های خرد را در استان لازم و ضروری عنوان کرد و گفت: تجربه تشکیل و فعالیت صندوق‌های خرد در کشورهایی نظیر بنگلادش نشان داده که در رشد تولید و توسعه اقتصادی تاثیر بسزایی دارند و در گذر زمان باعث تحول و بهبود وضعیت اقتصادی جوامع محلی خواهند شد.

 

وی ادامه داد: مدیران عامل و اعضای صندوق‌های خرد می‌توانند برای عضویت در بیمه اجتماعی ابتدا از خود و خانواده های خود شروع کنند و پس از آن به عنوان سفیران صندوق بیمه اجتماعی شرایط و مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را به دیگران ارائه کنند تا آنها هم از مزایای آن برخوردار گردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©