احمدپور: دهیاران در ترویج بیمه روستایی سهیم باشند

احمدپور: دهیاران در ترویج بیمه روستایی سهیم باشند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با حضور در نشست مشورتی دهیاران بخش مرکزی شهرستان دهگلان، خواستار همکاری آنان در گسترش چتر بیمه‌ای صندوق در میان جامعه هدف شد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، جبار احمدپور در این نشست که با حضور مفاخری بخشدار بخش مرکزی، روسای ادارات شهرستان و دهیاران بخش مرکزی برگزار شد، شرح کاملی از شرایط عضویت و خدمات و تسهیلات صندوق را برای دهیاران بخش مرکزی بیان کرد و از آنان خواست تا تعداد بیمه‌شدگان صندوق در روستاهای خود را بیان کنند تا میزان آشنایی آنان با صندوق ارزیابی شود.

 

احمد پور در ادامه، از بخشدار و دهیاران بخش مرکزی شهرستان خواست تا در زمینه ترویج بیمه روستایی ما بین روستائیان بخش مرکزی، کارگزاران صندوق را یاری و حمایت کنند و ابراز امیدواری کرد با برگزاری جلسات ستاد راهبردی در سطح شهرستان، حمایت های بیشتری از صندوق در شهرستان دهگلان صورت پذیرد.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه، دهیاران سوالات و شائبه های خود را مطرح کرده و مدیر استان جواب‌های مقتضی را به آنان ارائه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©