پیام تسلیت علی شیرکانی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

پیام تسلیت علی شیرکانی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با صدور پیامی، شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی در عملیات تروریستی آمریکا را تسلیت گفت.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، متن این پیام به شرح زیر است:

 

إِنَّا للّه و إِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

فَرِحِینَ بِمَا آتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَیَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ ﴿١٧٠﴾

 

در حالی که خدا به آنچه از بخشش و احسان خود به آنان عطا کرده شادمانند، و برای کسانی که از پی ایشانند و هنوز به آنان نپیوسته‌اند [و سرانجام به شرف شهادت نایل می‌شوند] شادی می‌کنند، که نه بیمی بر آنان است و نه اندوهگین می‌شوند. (آل عمران)

 

نماد بارز عزت، اخلاص و استکبارستیزی، حاج قاسم سلیمانی، جاودانه شد.

 

او که عمری به مجاهدت در راه خدا و دفاع از مظلومان گذرانید، به آرزوی دیرینه خود رسید و پاداش تلاش‌های بی‌وقفه خود را با شهادت گرفت.

 

راه و رسم سلیمانی اما، با شهادت او به پایان نمی‌رسد؛ خون به ناحق ریخته او، ادامه مبارزه تا دست‌یابی به پیروزی نهایی حق بر باطل را تضمین می‌کند و پرچمی که سلیمانی افراشت، بی تردید به دست سربازان بی‌شمار اسلام، برافراشته می‌ماند.

 

ملت ایران، نام و یاد سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی را از یاد نخواهند برد.

 

شهادت مظلومانه حاج قاسم سلیمانی، فرمانده رشید سپاه اسلام و جمعی از همراهانش، در حمله تروریستی آمریکا به فرودگاه بغداد را به پیشگاه امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری و ملت سرافراز ایران تسلیت می‌گوییم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©