حضور فعالانه صندوق در اولین گردهمایی اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان گلستان

حضور فعالانه صندوق در اولین گردهمایی اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان گلستان

اولین گردهمایی اقامتگاه‌های بوم‌گردی استان گلستان با حضور پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان، تجری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمع زیادی از فعالان حوزه گردشگری و بوم گردی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان، دانیال پولادوند مدیر استان در این مراسم گفت: افرادی که در بخش‌های مختلف گردشگری و صنایع دستی فعالیت دارند، می‌توانند با عضویت در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر، چرخه کارآفرینی و اشتغال این بخش را تکمیل نموده و امنیت اجتماعی و شغلی را برای خودشان و کارگران زیرمجموعه خود به ارمغان آورند.

 

وی از اهمیت پوشش بیمه اجتماعی و بازنشستگی برای اقشار جامعه در ایام پیری و ازکارافتادگی سخن گفت و تصریح کرد: در حال حاضر دو برابر حق بیمه ای را که یک بیمه شده برای بیمه شدن در صندوق پرداخت می کند را دولت می پردازد و این مبلغ، کمکی است که دولت برای بیمه شدن روستائیان و عشایر در نظر گرفته است.

 

پولادوند به تفاهمنامه صندوق با میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اشاره کرد و گفت: مجموعه کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی در سراسر استان برای نامنویسی از فعالان حوزه گردشگری، صنایع دستی و هنرهای سنتی آمادگی کامل دارند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©