فرماندار خوسف: ارتقای رفاه اجتماعی از عملکردهای بیمه روستا‌ییان است

فرماندار خوسف: ارتقای رفاه اجتماعی از عملکردهای بیمه روستا‌ییان است

ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی، با حضور فرماندار این شهرستان و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد شفیعی فرماندار خوسف در این جلسه، ارتقای رفاه اجتماعی و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها را از نشانه‌های اثرگذاری بیمه در روستاها دانست و گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، یکی از مهمترین نهادهای ارائه دهنده خدمات اجتماعی در حوزه روستایی است و باید از فعالیت‌های ارزنده صندوق استان در شهرستان تشکر و قدردانی کنیم.

 

فرماندار خوسف با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی باید به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی مدیران عضو ستاد راهبردی شهرستان قرار گیرد، افزود: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در سال‌های آینده ماندگار خواهد بود.

 

شفیعی ادامه داد: پیشنهاد من این است که افرادی که از مزایای بیمه استفاده کرده‌اند، این مزایا را به دیگران بگویند تا دیدگاه مردم نسبت به بیمه کامل‌تر شود.

 

ابوالفضل فرج زاده، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی نیز در این نشست، خواستار تعامل بیشتر مدیران عضو ستاد راهبردی شهرستان شد و افزود: با توجه به اینکه شهرستان خوسف از نظر درصد جذب بیمه شده رتبه چهارم را دارا است، از کارگزاران می‌خواهیم تا با حضور در روستاها، ضمن دیدار چهره‌به‌چهره با روستاییان، مزایای بیمه را اطلاع رسانی کنند تا شاهد جذب حداکثری افراد فاقد بیمه در این صندوق باشیم.

 

وی به کمک دو برابری دولت در پرداخت حق بیمه این صندوق اشاره کرد و ادامه داد: باید فرهنگ بیمه در بین روستاییان نهادینه شود تا کشاورزان و روستاییان، با آرامش خاطر تحت پوشش بیمه درآیند.

 

فرج‌زاده در ادامه از حمایت‌های فرماندار خوسف در خصوص توسعه فرهنگ بیمه در بین روستاییان و عشایر، تشکر و قدردانی کرد.

 

گفتنی است در ادامه این جلسه، کارگزاران شهرستان خوسف، گزارش‌هایی از فعالیت های خود ارائه دادند. در پایان این مراسم نیز، حکم دو نفر از مستمری‌بگیران صندوق در شهرستان، توسط فرماندار و مدیر صندوق استان خراسان جنوبی به آنها اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©