فرماندار مریوان: از تمامی ظرفیت‌های شهرستان برای ترویج خدمات صندوق استفاده شود

فرماندار مریوان: از تمامی ظرفیت‌های شهرستان برای ترویج خدمات صندوق استفاده شود

ستاد راهبردی توسعه بیمه روستایی مریوان به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، آرتیکاس اقبال، فرماندار مریوان در این جلسه بر استفاده از تمامی ظرفیت های شهرستان برای ترویج خدمات صندوق تاکید کرد و گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ازجمله خدمات ارزشمند در حوزه توسعه عدالت اجتماعی است و آمادگی داریم تمامی ظرفیت‌های شهرستان را برای ترویج خدمات صندوق و تحت پوشش قرار دادن افراد مشمول به‌کار بگیریم.

 

فرماندار مریوان در ادامه خواستار استفاده از ظرفیت گروه‌های مرجع از جمله ماموستایان شد و افزود: کارگزاران صندوق با همکاری دهیاران، بهورزان و دیگر افراد تاثیرگذار در روستا باید بیش از گذشته در روستاها حضور داشته باشند و با آموزش چهره به چهره، ضریب نفوذ بیمه‌های اجتماعی را در شهرستان ارتقا دهند و در این زمینه ضروری است کلیه دستگاه‌های عضو ستاد از جمله بیمه سلامت، تامین اجتماعی و به‌ویژه بخشداران، همکاری بیشتری داشته باشند.

 

وی خواستار برگزاری جلسه‌ای ویژه با ماموستایان و شورای افتا شهرستان شد و تاکید کرد: با بهره‌گیری از تمامی ابزارهای اطلاع‌رسانی، مردم باید با مزایا و خدمات صندوق آشنا شوند.

 

اقبال همچنین، خواستار مشارکت بیشتر صندوق در رویدادهای روستایی شد و افزود: باید زمینه اعتماد بیشتر مردم و گروه‌های مرجع را نسبت به صندوق مهیا کنیم و در این خصوص، حضور پررنگ‌تر صندوق در رویدادهای استانی ضروری است.

 

جبار احمدپور، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان نیز در این نشست، از همراهی خوب مجموعه فرمانداری و اعضای ستاد قدردانی کرد و به تشریح خدمات و فعالیت‌های صندوق در سطح استان کردستان و شهرستان مریوان پرداخت.

 

وی همچنین گزارشی از عملکرد کارگزاران شهرستان در 9 ماهه امسال ارائه کرد و با تقدیر از پیشنهادات اعضا در جهت گسترش پوشش بیمه‌ای، بر آمادگی صندوق نسبت به اجرایی کردنه این پیشنهادات تاکید کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,944
  • 4,129,208
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©