دریای شورانگیز قدرشناسی؛ تهران «ملک سلیمانی» شد

دریای شورانگیز قدرشناسی؛ تهران «ملک سلیمانی» شد

مردم شهیدپرور، ولایت‌مدار و قدرشناس تهرانی، امروز دوشنبه شانزدهم دی‌ماه، میزباش پیکر مطهر شهید سرافزار و والامقام، حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش بودند و شکوهی، به عظمت سردار را رقم زدند.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور فرهنگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، گذرگاه‌های پایتخت، از نخستین ساعات امروز، خواب را از چشمان خود ربوده دید؛ چراکه تهرانی‌ها، به عشق سردار رشیدشان، سرمای نیمه دیماه را با عطش قدرشناسی و ولایتمداری خود به آتش کشیدند و بدرقه ای، به شکوه سردار، به شهید خونین کفن اسلام و همرزمانش هدیه دادند.

 

مدیران ارشد و جمعی از کارشناسان و کارکنان صندوق نیز، امروز، دوشادوش پایتخت‌نشینان ولایت مدار، با حضور در مراسم پرشکوه تشییع پیکر مطهر شهدای گرانقدر اسلام، با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کردند.

 

علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز صبح امروز، با حضور در جمع عزاداران تهرانی، ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، حضور میلیونی مردم تهران در مراسم وداع با آن شهید والامقام را نشانه قدرشناسی مردم دانست و گفت: راه شهید سلیمانی و همرزمانش، ادامه خواهد یافت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©