برگزاری کارگاه ترویجی بیمه اجتماعی در سمنان

برگزاری کارگاه ترویجی بیمه اجتماعی در سمنان

اولین کارگاه آموزشی – ترویجی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای دهیاران و شوراهای بخش سرخه استان سمنان، در راستای ترویج و تبیین اهداف صندوق در روستاها، در محل دفتر مدیریت صندوق در استان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد فرزاد مدیر صندوق در استان سمنان گفت: با برگزاری دوره آموزشی – ترویجی با همکاری مدیرکل امور روستایی استانداری، برای پنج شهرستان دیگر تا پایان سال تمام دهیاران و شوراهای استان سمنان با اهداف و مزایای عضویت در صندوق بیمه آشنا می‌شوند و می‌توانند با آگاهی بیشتر به تشریح و ترویج اهداف صندوق بیمه در روستاها بپردازند.

 

گفتنی است در این دوره آموزشی – ترویجی، بر ضرورت بیمه‌های اجتماعی به عنوان بیمه پایه برای هر فرد روستایی و عشایر و اهمیت بیمه برای دست‌یابی به توسعه بلندمدت در روستاها تاکید شد.

 

در پایان این کارگاه، مدیر استان سمنان از دهیاران خواست که با نصب بنر با موضوع بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در دهیاری‌ها و توزیع بروشورهای صندوق بیمه، نسبت به اطلاع‌رسانی در سطح روستاها اقدام نمایند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©