فرماندار رزن: همه دستگاه‌ها در گسترش چتر بیمه روستاییان همکاری لازم داشته باشند

فرماندار رزن: همه دستگاه‌ها در گسترش چتر بیمه روستاییان همکاری لازم داشته باشند

فرمانداز شهرستان رزن خواستار همکاری همه دستگاه های اجرایی در شهرستان جهت گسترش چتر بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، سیدرضا سلامتی در جلسه ستاد توسعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان وعشایر این شهرستان، افزود: صندوق بیمه اجتماعی با ارائه خدمات مطلوب، به ارتقای رفاه اجتماعی در روستاها کمک می کند و ماندگاری در روستاها را افزایش می دهد.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان همدان نیز در این جلسه که با حضور مسئولان اداره های استانی و جمعی از کارگزاران در سالن اجتماعات صندوق برگزار شد، گزارشی کامل از وضعیت این شهرستان در حوزه بیمه‌های اجتماعی روستاییان و عشایر ارائه کرد و گفت: توسعه بیمه و گسترش چتر حمایتی این صندوق باعث می‌شود تا افراد ساکن در مناطق روستایی از آرامش خاطری بیشتری برخوردار شوند.

 

مهدی سماواتی افزود: خدماتی که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به بیمه‌شدگان خود ارائه می‌دهد، یاری‌گر آنها در دوران سالمندی و ازکارافتادگی است و دوبرابر حق بیمه این افراد را دولت برعهده دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©