تقدیر شریعتمداری از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به دلیل تلاش در جهت شفافیت

تقدیر شریعتمداری از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به دلیل تلاش در جهت شفافیت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از علی شیرکانی مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به دلیل تلاش در مسیر افزایش شفافیت و مبارزه با فساد قدردانی کرد.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، متن نامه ارسالی از سوی محمد شریعتمداری به این شرح است:

 

افزایش شفافیت، یکی از راهبردهای اصلی در مبارزه با فساد است و شفاف‌سازی فرایندها، زمینه انجام تخلفات را از بین می‌برد.

همانگونه که بارها تاکید شده، مهمترین راهبرد وزارتخانه شفاف‌سازی است و نباید هیچ موضوع غیرشفافی در سازمان‌ها، صندوق‌ها و شرکت‌های تابعه وجود داشته باشد و باید کلیه اطلاعات لازم در اختیار شهروندان و مردم قرار گیرد. به حمدالله تاکنون در مسیر شفاف‌سازی نتایج خوبی به دست آمده است.

در این فرصت بر خود لازم می‌دانم از اقدامات موثر صورت گرفته در جهت شفاف‌سازی توسط آن صندوق ازجمله بارگذاری صورت‌های مالی تلفیقی حسابرسی شده در سامانه جامع اطلاع‌رسانی کدال که گام مهمی در تحقق سیاست شفافیت تلقی می‌شود، از جنابعالی و همکاران صمیمانه تقدیر نمایم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©