تاکید مدیرکل شهری و روستایی استانداری یزد بر توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان

تاکید مدیرکل شهری و روستایی استانداری یزد بر توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان

در دیدار مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان یزد با مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، بر توسعه خدمات این صندوق با استفاده از ظرفیت شوراهای اسلامی و شهرداران شهر های زیر بیست هزار نفر جمعیت تاکید شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد، حسن ابراهیمی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر استان در این دیدار،  ضمن تاکید بر نقش موثر شوراهای اسلامی و شهرداران در جهت گسترش و پوشش بیمه اجتماعی ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت از مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خواست تا جلسه‌ای به ریاست آن اداره‌کل برگزار و از شوراهای اسلامی و شهرداران دعوت شود تا در خصوص زمینه‌های همکاری این صندوق تدابیری بیندیشند.

 

محمد یارمند، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد نیز در این دیدار اظهار داشت: مزایای مفید و موثر صندوق بسیار قابل توجه است و این اداره‌کل نهایت همکاری را با صندوق خواهد داشت و جلسه مذکور در اولین فرصت تشکیل خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©