همکاری همه‌جانبه سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی با صندوق

همکاری همه‌جانبه سازمان تعاون روستایی خراسان جنوبی با صندوق

مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان جنوبی قول مساعد داد تا در خصوص همکاری تشکل‌های بخش کشاورزی با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از همه ظرفیت‌های خود استفاده کند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، وحید ضیاییان احمدی در دیدار با مدیر صندوق در استان خراسان جنوبی گفت: رفع نقاط ضعف و تقویت روحیه همکاری در ارتباط با جذب حداکثری بیمه‌شدگان باید در دستور کار تشکل‌های کشاورزی قرار گیرند تا تعداد بیشتری از کشاورزان، روستاییان و جمعیت عشایری بتوانند از خدمات این صندوق استفاده کنند.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی نیز در این دیدار، گزارشی از عملکرد صندوق در استان ارائه کرد و خواستار برگزاری جلساتی با کارگزاران بخش تعاون روستایی شد.

 

ابوالفضل فرج زاده گفت: لازم است به‌صورت حضوری و چهره‌به‌چهره با مشکلات و نقطه نظرات آنان آشنا شویم و مسائل توسط سازمان تعاون روستایی پیگیری شود تا کارگزاران بتوانند به صورت موثرتری در انجام امور بیمه ای مدنظر صندوق تلاش کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©