کسب نشان برنزین مدیریت منابع انسانی توسط صندوق

کسب نشان برنزین مدیریت منابع انسانی توسط صندوق

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر توانست نشان برنزین c4 سومین دوره ارزیابی بلوغ و تعالی حوزه مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل 34000 را از آن خود کند.


به گزارش اداره‌کل روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مراسم اهدای جوایز و نشان‌های دوره سوم ارزیابی سطوح بلوغ و تعالی حوزه مدیریت منابع انسانی سازمان‌های دولتی و خصوصی بر اساس مدل استاندارد ۳۴۰۰۰ در حوزه مدیریت منابع انسانی، همزمان با چهارمین کنفرانس ملی مدیریت منابع انسانی با حضور 42 سازمان و شرکت دولتی و غیردولتی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

 

بر اساس این گزارش، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر که در  اولین دوره حضور خود در سال 96 موفق به کسب نشان بلورینD4  شده بود، برای دومین بار در این جایزه شرکت کرد و با توجه به بهبودهای صورت گرفته و توسعه منابع انسانی توانست با یک پله صعود نسبت به دوره گذشته، نشان برنزین  C4را دریافت کند.

 

در این مراسم که جمعی از اساتید و کارشناسان مدیریت منابع انسانی، مدیران ارشد سازمان‌ها و تعدادی از مدیران صندوق در آن حضور داشتند، حمیدرضا یعقوبی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی صندوق به عنوان نماینده، این نشان را دریافت کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©