تقدیر از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

تقدیر از روابط‌عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان جنوبی در مراسمی، با اهدای لوح سپاس از سرکار خانم حجازیان مدیر روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقدیر کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر، ابوالفضل فرج‌زاده در این مراسم، از ارتباط تنگاتنگ اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی با صندوق و نقش روابط عمومی در عصر ارتباطات سخن گفت و افزود: روابط عمومی، خانه مردم و تریبون سازمان است که در عصر ارتباطات، به قلب تپنده سازمان‌ها تبدیل شده است.

 

مهندس اشرفی، سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این مراسم از صندوق بیمه اجتماعی استان به‌دلیل اهمیت و بها دادن به نقش روابط عمومی قدردانی کرد و گفت: روابط عمومی باید بر محور مشتری‌مداری و اطلاع‌مداری باشد تا بتواند به اثربخشی سازمان کمک کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©