فرماندار قروه: بیمه از نیازهای ضروری جامعه امروزی است

فرماندار قروه: بیمه از نیازهای ضروری جامعه امروزی است

جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان قروه به ریاست فرماندار و با حضور کلیه اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسین الماسی در این جلسه با تاکید بر اهمیت و ضرورت بیمه در جامعه امروزی گفت: حداکثر جامعه مخاطب ما باید تحت پوشش این بیمه قرار گیرند و این مهم، نیازمند پیگیری، تاکید و حمایت ما است.

 

وی اظهار امیداوری کرد با همت کلیه دستگاه‌های متولی و همت دو چندان بخشداران، سازمان جهاد کشاورزی و دهیاران که بیشتر در ارتباط با مخاطبان هستند تا پایان سال کل میزان سمهیه شهرستان محقق شود تا افراد بیشتری بتوانند از خدمات صندوق بهره‌مند شوند تا در آینده نیازمند سازمان‌های حمایتی نباشند.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نیز در این نشست، توضیحات کامل و جامعی در خصوص مزایای صندوق برای حضار بیان کرد و اظهار داشت: ایجاد شبکه همکاری گروه‌های مرجع، یکی از راهکارهای ارتقاء ضریب نفوذ بیمه و ارتقاء رتبه شهرستان خواهد بود و باید ضمن برگزاری دوره‌های آموزشی برای گروه های مرجع بر اساس برنامه مشخص، تحقق سهمیه شهرستان، مد نظر کلیه اعضا ستاد قرار گیرد.

 

جبار احمدپور در ادامه، گزارشی از تعداد بیمه‌شدگان و عملکرد کارگزاران شهرستان بیان کرد و خواستار همکاری، تعامل و معرفی خدمات صندوق توسط اعضا در جلسات مرتبط شد.

 

در ادامه این جلسه، سایر اعضا گزارشی از اقدامات صورت گرفته را ارائه کردند و به سوالات، نظرات و پیشنهادات آنان پاسخ مقتضی داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©